Nejlepší phablety na trhu

Phablet neboli telefon a tablet v jednom je v podstatě smartphone s velkou 5,5-palcovou obrazovkou a větší.

Jaký je nejlepší phablet na trhu? Existuje celá řada vynikajících modelů na výběr, podívejte se, co je potřeba při nákupu brát v úvahu. Phablety nejsou dnes už nic zvláštního a neobvyklého, jako tomu bylo v minulosti. Pro ty, kteří hledají něco cenově dostupnějšího, by byl jistě zajímavý nový OnePlus 3T. Za 399 £ si pořídíte telefon s 5,5-palcovým displejem 1080p, procesorem s 6GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Chcete-li opravdový phablet, pak bude Huawei Mate 8 vynikající volbou s 6-ti palcovým displejem a slušnou baterií. Pokud se spokojíte s něčím menším v rozsahu 5.5-5.7 palců, pak jsou v současné době k dispozici mnohem lepší možnosti.

Byl zde samozřejmě Samsung Galaxy, který už ale není na prodej. Bohužel u něj docházelo k explozím přístroje.

Samsung Galaxy S7 Edge je nádherný přístroj s vynikajícím displejem a fotoaparátem nejlepším ve své třídě, zatímco Nexus 6P představuje Android v té nejlepší kvalitě. Oba modely jsou nejlepšími telefony s operačním systémem Android, které jsou na trhu phabletů k dostání.

Proč se phablety staly tak populární?

Mnozí si myslí, že je to proto, že lidé nechtějí kupovat telefon a tablet, ale existuje celá řada dalších výhod.

Kvalitní displej

V posledních letech jsme viděli spoustu chytrých telefonů různých velikostí.  Phablety jsou obecně považovány za telefony měřící 5,5 palce a výše, a teď jsou nesmírně populární. Skutečnost, že je vyrábí i Apple, který byl kdysi proti velké obrazovce telefonů, ukazuje, jak žádané jsou. Největší výhodou je u nich obvykle krásný a velký přehledný displej, phablety se skvěle hodí pro sledování filmů, hraní her a čtení.

Výkon a životnost baterie

Vzhledem k tomu, že jsou phablety používané na hraní her, mají tendenci přijít na trh s výkonnějším hardwarem. Výkonná je i jejich baterka, která vydrží třeba dva dny.

Další funkce jako jsou skener otisků prstů, slot na microSD kartu můžou mít také velký vliv na celkový uživatelský komfort.