Sportovní sázky na tabletu nebo mobilu

Uzavírání sportovních sázek může určitě dodat hře víc šťávy, ale předtím, než se rozhodnete vsadit své penízei, ujistěte se, že jste si vědomi všech dostupných možností a pravidel, které byste měli dodržovat.

Online sázení

V současné době existuje pouze pět provozovatelů sázkových kanceláří v České republice, které jsou licencovány a poskytují služby související se sázením, včetně online sázek. Nejznámější provozovatel je Fortuna (www.ifortuna.cz). Má nejvíce poboček (kolem 600), stejně tak, jako vynikající webové stránky, které jsou k dispozici v angličtině a češtině. Nicméně předtím, než se přihlásíte a zkusíte si vsadit, musíte dodržovat nový právní řád České republiky, který říká, že se před sázení on-line musíte nejprve zaregistrovat osobně na pobočce vašeho výběru, kde musíte prokázat plnoletost. Tento zákon byl přijat, aby se omezilo sázení mladistvými, kterým ještě nebylo osmnáct let.Po registraci máte možnost vsadit v jakékoli podobě, kterou si vyberete, ať už on-line, osobně, telefonicky s operátorem Fortuna nebo prostřednictvím nově vytvořené mobilní aplikace pro mobily a tablety. Fortuna také poskytuje výhody prostřednictvím svého věrnostního klubu, můžete se stát členem bezplatně pouhou online registraci. Tím zmizí veškeré manipulační poplatky.

Fortuna, stejně jako většina sázkových kanceláří v zemi, poskytuje kompletní nabídku sportovních akcí, na kterých se dá vsadit. I když fotbal je jednoznačně nejpopulárnější volbou, můžete si vsadit i na: lední hokej, tenis, basketbal, baseball, golf, motosport, box, volejbal, házená, plážový fotbal a futsal.

Ostatní sázkové kanceláře

Ostatní licencované sázkové kanceláře jsou Sazka, Chance, Synot Tip a Tip Sport. Všechny tři poskytují téměř totožné služby. V současné době nabízí všechny tyto sázkové kanceláře možnost sázet i online. Online sázky jsou nejen v České republice velmi oblíbenou činnosti a sázení online na tabletu nebo přes mobil je mnohem pohodlnější než chodit sázet přímo do kanceláře. Nehledě na to, že mobilní sázkové aplikace jsou často přehlednější než webová stránka poskytovatele.